Nowa oferta!

Nasz Gabinet stale się rozwija, dlatego od dziś mogą się Państwo umówić z naszym terapeutą od integracji strukturalnej. Jeżeli dokucza Państwu blizna, powoduje ból lub dyskomfort, albo mają Państwo ograniczenia z zakresu ruchomości lub obniżoną wydajność organizmu to nowa oferta jest właśnie dla Państwa! Zapraszamy na konsultacje z terapeutą.

To już rok!

28.11.16 Świętowaliśmy pierwsze urodziny Dobrej Aury. W tym dniu nie mogło zabraknąć ludzi którzy wspierali nas od samego początku za co Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy. Było bardzo kameralnie i sympatycznie i jak to w Dobrej Aurze nie zabrakło dobrego humoru, wielu wspomnień oraz podziękowań.

Dzień sportu w Komorowie.

Tym razem wybraliśmy się na aktywny weekend w Komorowie. Były: biegi na 5 i 10 km. wspinaczka po ściance, nauka gry w tenisa, joga i atrakcje dla najmłodszych . Oczywiście Dobra aura całym sercem popiera taką inicjatywę i propagowanie zdrowego stylu  życia, gdyż sport to zdrowie i lepsze samopoczucie. Wszystkim uczestnikom oraz wygranym, serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Święto miasta Milanówka

Klimatyczne święto w Milanówku nie mogło się obyć bez dobrej aury, którą zapewniła nasza firma. Na piękne kobiety i przystojnych mężczyzn w strojach z lat 20 i 30 czekały drobne podarunki od Dobrej Aury.

Zawody jeździeckie w szarży

Na tegorocznych zawodach jeździeckich w szarży Dobra Aura sponsorowała nagrody główne, dzięki którym uczestnicy po trudnej rywalizacji mogli skorzystać z chwili relaksu i odnowy biologicznej w naszym salonie. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Targi - Kobiece Inspiracje

W Milanówku z okazji Dnia Kobiet zorganizowane zostały Targi - Kobiece Inspiracje. Przez cały dzień na kobiety z Milanówka i okolic czekało mnóstwo atrakcji w tym chwila relaksu z nami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!