Rozwijamy się!

Nasza fizjoterapeutka Barbara Rogowska oficjalnie po 3 latach szkoleń została 1 z 20 pierwszych w Polsce międzynarodowych terapeutów Integracji Strukturalnej Anatomy Trains. To dla Was nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.  

Zapraszamy na sesje Integracji Strukturalnej!

 

Nowa oferta!

Nasz Gabinet stale się rozwija, dlatego od dziś mogą się Państwo umówić z naszym terapeutą od integracji strukturalnej. Jeżeli dokucza Państwu blizna, powoduje ból lub dyskomfort, albo mają Państwo ograniczenia z zakresu ruchomości lub obniżoną wydajność organizmu to nowa oferta jest właśnie dla Państwa! Zapraszamy na konsultacje z terapeutą.

 

To już rok!

28.11.16 Świętowaliśmy pierwsze urodziny Dobrej Aury. W tym dniu nie mogło zabraknąć ludzi którzy wspierali nas od samego początku za co Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy. Było bardzo kameralnie i sympatycznie i jak to w Dobrej Aurze nie zabrakło dobrego humoru, wielu wspomnień oraz podziękowań.

 

Dzień sportu w Komorowie.

Tym razem wybraliśmy się na aktywny weekend w Komorowie. Były: biegi na 5 i 10 km. wspinaczka po ściance, nauka gry w tenisa, joga i atrakcje dla najmłodszych . Oczywiście Dobra aura całym sercem popiera taką inicjatywę i propagowanie zdrowego stylu  życia, gdyż sport to zdrowie i lepsze samopoczucie. Wszystkim uczestnikom oraz wygranym, serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

 

Święto miasta Milanówka

Klimatyczne święto w Milanówku nie mogło się obyć bez dobrej aury, którą zapewniła nasza firma. Na piękne kobiety i przystojnych mężczyzn w strojach z lat 20 i 30 czekały drobne podarunki od Dobrej Aury.

 

Zawody jeździeckie w szarży

Na tegorocznych zawodach jeździeckich w szarży Dobra Aura sponsorowała nagrody główne, dzięki którym uczestnicy po trudnej rywalizacji mogli skorzystać z chwili relaksu i odnowy biologicznej w naszym salonie. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Targi - Kobiece Inspiracje

W Milanówku z okazji Dnia Kobiet zorganizowane zostały Targi - Kobiece Inspiracje. Przez cały dzień na kobiety z Milanówka i okolic czekało mnóstwo atrakcji w tym chwila relaksu z nami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!