Nawiążemy współpracę z MASAŻYSTĄ

W związku z rozwojem Gabinetu Dobra Aura w Komorowie nawiążemy współpracę z

Masażystą/Masażystką

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego, potwierdzonego dyplomem
  • umiejętności wykonywania masażu różnymi technikami
  • doświadczenia zawodowego
  • miłej aparycjì
  • indywidualnego podejścia do pacjenta
  • pasji i zaangażowania

Mile widziane:

  • umiejętności i wiedza z zakresu wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na ciało
  • dodatkowe kursy takie jak masaż Lomi- Lomi, gorącymi kamieniami, tajski i inne

Zakres obowiązków:
wykonywanie masaży leczniczych, sportowych, relaksacyjnych, gorącymi kamieniami, inne techniki mile widziane
wykonywanie zabiegów na ciało, w tym peeling, hammam i rytuały spa

Oferujemy:
  • szkolenie wstępne
  • pracę w gabinecie o ugruntowanej pozycji
  • przyjazną atmosferę pracy

Nawiążemy współpracę z osobą prowadzącą własną działalność lub z osobą posiadającą stałe zatrudnienie i chcącą podjąć dodatkową pracę w naszym gabinecie.

CV prosimy wysyłać w na adres mailowy gabinet@dobraaura.pl

Prosimy o zamieszczenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Gabinet masażu i terapii indywidualnej Dobra Aura, ul. 3-go maja 11, 05-806 Komorów zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."