Dobra Aura to miejsce, w którym odnajdziesz spokój wewnętrzny, dobre samopoczucie oraz odnowę ciała i duszy. Stworzona podczas zabiegu niepowtarzalna aura przy blasku świec i niezapomnianej muzyce oraz unoszących się aromatach specjalnych olejków sprawią, że stres i przemęczenie opuści twoje ciało pozwalając mu odpłynąć w błogi stan relaksu i dobrej aury. W naszej ofercie proponujemy różnego rodzaju masaże: lecznicze relaksacyjne, sportowe, wyszczuplające, orientalne, a także zabiegi pielęgnacyjne dla ciała i duszy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz pasji z jaką wykonujemy naszą pracę staramy się zagwarantować pełen komfort, relaks oraz wysoki standard wykonywanych usług. 

Renata Wiśniewska, fizjoterapeuta, właścicielka Gabinetu Dobra Aura. 13 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła w Grodzisku Mazowieckim, w Szpitalu Kolejowym im. dr med Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Biovena'' w Milanówku. Pracowała także z osobami niepełnosprawnymi oraz prowadzi zajęcia ruchowe dla seniorów. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerzała uczestnicząc w licznych kursach z zakresu nowoczesnych metod leczenia stawu kolanowego, kinesiotapingu (plastrowanie dynamiczne), terapii punktów spustowych, Kinetic Control (kręgosłup lędźwiowy), wykorzystania trakcji w zespołach bólowych kręgosłupa, a także w kursach masażu (gorącymi kamieniami wulkanicznymi, pałeczkami bambusowymi, gorącą świecą, japoński masaż twarzy itp.). Dodatkowo jest instruktorem fitnessu oraz zwolenniczką zdrowego trybu życia, Swoim spokojem i zaangażowaniem stwarza niepowtarzalny klimat w gabinecie, który pozwala się zrelaksować i uspokoić myśli.

Barbara Rogowska, fizjoterapeuta, terapeuta Strukturalnej Pracy z Ciałem (Structural Bodyworker), terapeuta Integracji Strukturalnej (Structural Integration), specjalista z zakresu Integracja Blizn z Siecią Powięziową. Swoje doświadczenie w zawodzie zdobywa od ponad 12 lat pracując jako fizjoterapeuta m.in. w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie i w Gabinecie naturoterapii "Natur-Med". Od 2008 rok pracuje indywidualnie z pacjentem, a od 2 lat współpracuje z Gabinetem Dobra Aura. Wciąż poszerza swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych kursach m.in z zakresu Mikrokinezyterapia (moduł A, B, C), Kinesiotaping, kurs ćwiczeń oporowych i równoważnych z zastosowaniem przyborów Thera Band, Osteopatia strukturalna i chiropraktyka wd. Ackermanna (PNF podstawowy i rozwijający), Zastosowanie koncepcji PNF u chorych z głębokim niedowładem kończyny górnej po uszkodzeniu mózgu i wiele innych. Współpracuję. Z pacjentami pracuję przede wszystkim nad przywracaniem prawidłowej postawy i nawyków ruchowych. Jej pasją jest jeździectwo, posiada kurs instruktorski, a jeźdźcy stanowią także liczną grupę jej pacjentów.  

Relaksująca atmosfera i opieka specjalistów, to coś co charakteryzuje nasz Gabinet. Dbamy o to abyś, nie tylko po ciężkim dniu mógł się wyłączyć, zniwelować stres i zadbać o prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu. Równie ważny jest dla nas profesjonalizm i opieka najlepszych specjalistów. Dlatego nasz zespół dba o ciągły rozwój, poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, tym samym odpowiadając na rosnące oczekiwania naszych klientów. Do współpracy zapraszamy wybitnych fachowców w swojej dziedzinie, którzy zadbają o Państwa w Gabinecie Dobra Aura. 

Podaruj sobie chwilę relaksu!

Serdecznie zapraszam!

Renata Wiśniewska